Sıkça Sorulan Sorular

Müşterilerimiz tarafından aldığımız sık soruları sizler için tek karede buluşturarak ürün hakkında önemli bilgileri kolayca bulmanıza yardımcı oluyoruz. İşte sıkça sorulan sorular;

Bıttım sabunu doğal mı?

Evet. Ürettiğimiz bıttım sabunu tamamen geleneksel ev yöntemleri ile yapılıp hiçbir kimyasal katkısı maddelerine yer verilmemektedir.

Bıttım sabunu üretim kalitesi nasıldır?

Satışını yaptığımız sabun tek kaliteye sahiptir. Ürettiğimiz bıttım sabunları 1. kalite değerindedir.

Satın aldığım ürünün ödemesini nasıl yapıyorum?

Sitemizde sipariş bölümünde 2 ödeme seçeneği bulunmaktadır. Bunlar; kapıda ödeme ve EFT yoluyla ödemelerdir. Sizler için uygun olanı seçip siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Kargo ücretleri kime aittir?

3 kilogram ve üzeri siparişlerde kargo ücreti göndericiye aittir.

Bıttım sabunu kullandıktan sonra saçlarım sertleşti, sebebi nedir?

Daha önce kullandığınız şampuanlar veya kimyasal içerikli ürünlerden kaynaklı bir durumdur. Sabunun saçlarınıza alışması gerekmektedir. 2. veya 3. kullanımlardan sonra saçlarınız yumuşamaya başlayacaktır.

Bıttım sabunu saç dökülmesini önlüyor mu?

Yapımında kullanılan bıttım yağı sayesinde saç derinizi onarır ve saçlarınızı besler. Ürünü kullandıkça saç dökülmesini tamamen önleyecektir.

Bıttım sabunu yan etki yapar mı?

Sabun tamamen doğal üretilip ve kimyasal katkısına yer verilmediğinden dolayı tamamen zararsızdır. Sabunu gönül rahatlığıyla saçlarınıza veya cildinize kullanabilirsiniz.