Hakkımızda

Tamamen doğal yollarla üreterek saç ve cilt sorunlarınızın önüne geçmenizi sağlıyoruz. Satışını yaptığımız bıttım sabunun ilgisi gün geçtikçe artarak meşhur doğal sabun olarak bilinmeye başlamıştır. Ürettiğimiz sabunda kesinlikle zararlı atıklar, kimyasal içerikler, parfüm, hayvansal ve diğer türlü yağlar kesinlikle kullanılmamaktadır. Sabunun yapımında sadece bıttım meyvesinin yağı kullanılmaktadır.

%100 doğal üretilen sabun diğer sabunlara göre daha ekonomik ve faydalıdır. Daha çok saç dökülmesi için tercih edilen bıttım sabunu birçok saç problemlerini de gidermeye yardımcı oluyor. Kepek, yağlı saçlar, sert saçlar, ince ve kırılmış saçlar ve güçsüz saçlarınızı tekrardan onarıp saçlarınızı beslemektedir.

Sadece saç dökülmesi ile kalmayıp cilt problemlerini de gidermeye yardımcı olmaktadır. Egzama, mantar, sedef, sivilce, kaşıntı ve daha birçok cilt problemlerine kesin çözüm sunmaktadır. Anti septik özelliği sayesinde cildinizdeki mikropları dışarıya atarak cildinizin rahatlamasına sebep olmaktadır.

2007 yılında Yöre Kilim olarak tarihe geçen firmamız gün geçtikçe değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya gayret etmektedir. Bıttım sabunu üreterek siz değerli insanların saç veya cilt sorunlarınıza derman oluyor. Tüm dünyada meşhur olmaya devam eden sabun tamamen altın değerini hak etmektedir.