Bıttım Sabunu Kullanım Şekli

Faydası oldukça çok olan Bıttım sabunu kullanım şekli nasıl olduğu da merak edilmektedir. Kullandığınız ürünlerin mutlaka doğru şekilde kullanılması, yanlış ve olumsuz sonuçların yaratılmaması adına oldukça önemli bir konu olacaktır. Hatta ürüne bir de şampuan ya da saç kremi gibi daha başka ürünlerde eklenince kullanımına dikkat edilmesi daha önem arz etmeye başlıyor. Bıttım sabununu kullanacak olan kişiler ise mutlaka diğer kimyasal ürünlere başvurmaması gerekir. Sadece Bıttım sabununu kullanmanız öneriliyor. Diğer kimyasal ürünlerle karıştırdığınız zaman istemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalma ihtimali de kaçınılmaz olmaya başlayacaktır. Kullanıldığı takdirde ise her ne kadar vücudunuza veya saç derinize zarar verme durumları olmasa da , fayda sağlamayacağı gerçektir. Bıttım sabunlarına fayda sağlaması için para öderken, böyle bir sonuç ile karşı karşıya kalmanız üzücü olabilir.

Bıttım Sabunu Saç İçin Kullanım Şekli

Saç ve cilt için kullanacak olan kişiler kullanım şekline dikkat etmesi gerekir. Çünkü ürünün kullanım talimatları hem saç hem de cilt için farklıdır. Eğer ki ürünü saç için kullanacaksanız o halde mutlaka haftada iki kez veya üç kez daha fazla olmamak koşuluyla kullanmanız gerekiyor. Burada en önemli hususlardan birisi de ürünü kullanırken kesinlikle abartıya kaçmamanız olacaktır. Saç derinizi ilk olarak güzelce ıslatın. Daha sonrasında ise ıslattıktan sonra sabun ile köpürtüp dairesel hareketler yapıyormuşcasına masaj yapmanız gerekir. Bu sayede saç derinizin beslenmesi ve rahatlamanız adına önemli sonuçlar yaratacaktır. Bu uygulamada en önemli hususlardan birisi de saç derinize ağır darbeler yapmamanız gerekir. Daha çok hafif uygulamalar yapmanız daha iyi sonuçlara ulaşabilmeniz adına önemli olacaktır. Tırnaklarınız ile saç derinizi tahriş etmemeye dikkat ediniz. Saç için Bıttım sabunu kullanım şekli nasıl olduğuna dikkat etmelisiniz. Bıttım sabunu güzelce köpürtüp saçlarınıza ve saç derisine sürmemizin ardından ise bol su ile ne sıcak ne aşırı soğuk olmayacak şekilde yıkama işlemine geçiş yapmanız gerekiyor. Burada şüphesiz en önemli hususlardan birisi de Durulanma işlemene biraz daha fazla özen göstermeniz olacaktır. Sabunun saçınızda kalmamış olması gerekir.

Sabun saç ve saçlı deriden arındırılmış olması gerekir. İlk iki hafta saçlarınız kuru veya mat görünüm içerisinde olsa da iki haftadan sonra daha parlayan ve yumuşacık saçlara kavuşmuş olursunuz. Bıttım Sabunu Kullanım Şekli doğru şekilde uygulandığı takdirde iki haftadan sonra olumlu sonuçları alabilmeniz mümkün olur. İlk hafta da saçlarım neden kuru ve mat kalıyor diye düşünebilirsiniz. Bunun en temel nedenlerinden birisi saçınızın sabuna verdiği bir tepki alışma evresi içerisinde olmasından kaynaklıdır. Bıttım sabunu düzenli şekilde kullanıldığı takdirde olumlu etkilerini görmeye başlayacak ve bundan fazlasıyla memnun olacaksınız.

Bıttım Sabunu Cilt İçin Kullanım Şekli

Bıttım sabununu cilt için kullanacaksanız farklı kimyasal ürünleri yüzünüze sürmemeniz gerekiyor. Genelde güzel bir cilde sahip olmak isteyen bayanların çoğu kimyasal içeriğe sahip olan ürünlerin türevlerini kullanıyor. Fakat bu ürünler cilde zarar vermekten çok daha çok yüzünüzün yıpranmasına neden olabiliyor. Aynı durum bıttım sabunu için geçerli değildir. Çünkü aradığınız doğal görünümlere en kolay yoldan kavuşmanıza da yardımcı olacaktır. Bıttım Sabunu Cilt İçin Kullanım Şekli nasıl olduğu da mutlaka bilinmesi gerekir. Bu sayede doğru kullanım sonucunda olumlu sonuçlara kavuşursunuz. Sağlıklı bir cilt sahibi olabilmek için mutlaka Bıttım sabunu kullanabilirsiniz. Bıttım sabunun cilde faydası oldukça fazladır. Bunları sayacak olursak, Kırışıklıkların giderilmesine , ciltte ki sivilcelerin yok edilmesine, Ciltte mevcut olan yağ dengesinin ayarlanmasına, oluşmamasına yardımcı olmaktadır. cilt rahatsızlığı olan sedef hastalığının iyileşmesinde fayda sağlar. Bu sayede cildiniz aradığınız daha bebeksi ve pürüzsüz görünüme de bir an önce kavuşma şansına sahip olur. Bacaklardan oluşan varislerin tedavisinde bile artık Bıttım sabunu kullanılarak destek alındığını söylemek mümkündür. Bu sayede hemen sizlerde hafta en az 1 en fazla 3 olmak üzere bu sabunu kullanıp bol su ile cildinizi yıkayabilirsiniz.

İçerdiği doğal bitki özleri sayesinde cildinizi en güzel şekilde besler. Ciltte istediğiniz canlılığı kazanmanıza da yardımcı olur. Sağlıklı, pürüzsüz, yaraları kapanmış bir cilde sahip olabilmenin de artık mutluluğunu yaşamaya başlarsınız.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*